Term Of Service

شرایط استفاده از خدمات دستیار سلامت پیشگام


مقدمه

این توافقنامه حقوق متقابل “ما” - سامانه دستیار سلامت پیشگام - و “شما”- به عنوان کاربر- را در هنگام عضویت و استفاده از خدمات ما تعیین می کند. برخی از مقررات نسبت به همه اعضا در دستیار سلامت پیشگام اعمال می شود در حالیکه سایر مقررات تنها زمانی در مورد شما صدق میکند که به عنوان پزشک یا کاربر در سیستم حضور دارید. لطفاً این شرایط را با دقت مطالعه کنید. ما قویا به شما توصیه می کنیم که یک نسخه چاپی یا الکترونیکی آن را برای ارجاعات بعدی نزد خود نگه دارید.


رابطه با سایر توافقنامه ها

تمامی این توافقنامه ها و سایر توافقنامه هایی که به استفاده شما از این وب سایت مربوط شده و ممکن است در مراحل مختلف با آنها برخورد کنید، به صورت هماهنگ و همراستا با یکدیگر تدوین شده و باید به صورت جمعی خوانده و تفسیر شوند. تمامی این توافقنامه ها بیش از اینکه شرایط تکنیکی استفاده از وب سایت را مشخص کند، تعیین کننده شرایط حاکم بر روابط شما با دستیار سلامت پیشگام، به هنگام استفاده از این وب سایت است.


تغییر یا اصلاح توافقنامه

با گذشت زمان این توافقنامه ممکن است بنا به دلایلی چون تغییر قوانین حقوقی یا هر دلیل دیگری مورد بازبینی و اصلاح قرارگیرد. درصورت انجام چنین کاری ما نسخه جدید را روی وب سایت قرار خواهیم داد و با استفاده شما از خدمات سایت فرض خواهیم کرد که شما موافقت خود را نسبت به شروط آن اعلام نموده اید و این در حالیست که هنوز به موارد حقوقی و قانونی مندرج در توافقنامه قبلی نیز پایبند هستید. در صورت وجود تفاوت یا تعارض میان نسخه قدیم و جدید، نسخه جدید ملاک عمل خواهد بود مگر اینکه صریحا به گونه دیگری در وب سایت ذکر شود.


عضویت در وب سایت

تمامی افرادی که آمادگی لازم برای ورود و درک شرایط استفاده از خدمات را دارند می توانند در دستیار سلامت پیشگام عضو شوند و از مطالب آن استفاده کنند. این کاربران از این طریق اطلاعات را آگاهانه ثبت کرده و تایید می کنند که کاملا صحیح، معتبر و دقیق است. به دلیل اهمیت اطلاعات سلامت هر فرد، کاربران فقط یک بار می توانند عضو دستیار سلامت پیشگام شوند پس بهتر است یک حساب کاربری دیگر با کد ملی دیگران و اطلاعات متفاوت ایجاد نکنند.


قواعد رفتاری اعضا

به عنوان شرایط استفاده از وب سایت، شما تعهد می نمایید تا از سایت دستیار سلامت پیشگام در مواردی که با توجه به اصول سایت و قانون، ممنوع است استفاده نکنید. این وب سایت و سرویسهای آن فقط برای استفاده شخصی شما طراحی شده است. شما مسئول تمام فعالیت هایی هستید که درارتباط با خدمات این وب سایت انجام میدهید. مضافا اینکه به عنوان شرایط استفاده از وب سایت:

 • شما قبول می کنید تا از گذاشتن مطالبی که مبتذل، مستهجن، خشن و شامل هر نوع اعمال ناخوشایند دیگر باشد، خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا از گذاردن هر گونه مطالبی که ناقض حقوق کپی رایت، مالکیت معنوی و یا علایم تجاری باشد خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا از گذاردن مطالبی که به نوعی به اعتبار اشخاص ثالث یا دستیار سلامت پیشگام لطمه میزند خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا از گذاردن مطالب خلاف واقع و نادرست و تقلب آمیز خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا از سایت به روش های نادرست و غیرقانونی شامل مطالب افترا آمیز، موهن، رسوا کننده، تهدید آمیز، یا اطلاعات خصوصی بدون اجازه شخص مورد نظر یا گذاردن مواردی که با احساسات وعواطف فردی در تقابل است خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا از گذاردن مطالب ناسنجیده، تبلیغات بدون مجوز یا هرز نامه های زنجیره ای خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا از تولید و طراحی و ایجاد هر گونه ویروس، نرم افزار نفوذی یا سایر کد های مضر در جهت ایجاد مزاحمت و خسارت به هرگونه برنامه نرم افزاری و سخت افزاری یا ارتباطاتی و یا دسترسی به اطلاعات مرتبط با دستیار سلامت پیشگام یا شخص ثالثی خودداری نمایید
 • شما قبول می کنید تا هیچ مرحله اطلاعاتی و یا امنیتی را که شامل قوانین مالکیت فکری یا محدودیت تولید مجدد یک مضمون است را دور نزنید.

سامانه

تمام واکنش ها و رفتارهای متقابل شما با دستیار سلامت پیشگام و پزشکان و سایر اعضا در محدوده این سامانه صورت می پذیرد. به عنوان یک کاربر شما از این سامانه برای پیگیری روند درمانی خود استفاده می کنید. در عین حال به عنوان یک پزشک شما میتوانید از این سامانه برای ملاقات با کاربران و بازید از پرونده های سلامت آنها و ارائه نسخه استفاده کنید. این دسترسی ها از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز ورود انجام می شود و این عضویت صرفا مختص شماست و قابل انتقال به دیگران نیست. لازم به ذکر است در مراحل بعدی این دسترسی های از طرق دیگری هم بررسی مجدد میشود برای دستیابی به امنیت اطلاعات در دستیار سلامت پیشگام شما نمی توانید نام کاربری خود را با فرد دیگری سهیم شوید اما در صورت انجام چنین کاری، مسئول عواقب آن خواهید بود و دستیار سلامت پیشگام در مقابل هر گونه ضرر، آسیب یا خسارت وارده مسئول نخواهد بود. در صورت گم کردن نام کاربری خود به همراه رمز عبور آن سریعا ما را مطلع نمایید زیرا اگر ما مطلع شویم امنیت اطلاعات شما در خطر است، حسابتان را موقتا غیرفعال می کنیم تا زمانی که اوضاع به حالت عادی و قبلی برگشته و موقعیت شما تثبیت شود. لازم به ذکر است نام کاربری یا هر گونه نام شما نباید نام شخص دیگری باشد و با نیت تقلید از نام آن شخص ایجاد شده باشد، زیرا نام کاربری حقوق شخصی و مختص به همان کاربر است و استفاده از نام کاربری دیگری به نوعی تخلف محسوب میشود. در این خصوص دستیار سلامت پیشگام محق خواهد بود تا نام کاربری را که مغایر با موارد مذکور است را رد یا کنسل کند. در ابتدای ورود به وب سایت از شما خواسته می شود تا پروفایل خود را تکمیل نمایید که شامل مجموعه ای از اطلاعات است که هویت شما از آن طریق قابل شناسایی خواهد بود. شما باید این اطلاعات پروفایل را به طرز صحیحی تکمیل نمایید و مسئولیت به روز بودن این اطلاعات نیز بر عهده شماست. و در انتها شما همچنین مسئول روابط خود با سایر اعضای دستیار سلامت پیشگام هستید. ما حق اقامه هر گونه دعوی حقوقی در خصوص اختلاف پیش آمده میان اعضا و نظارت بر آن را نزد خود محفوظ می داریم. شما منحصرا مسئول فعالیت هایی هستید که توسط حساب شخصی شما رخ میدهد. شما همچنین مسئول محرمانگی رمز عبور خود در وب سایت هستید. در صورت مواجهه با هرگونه استفاده غیر مجاز از حساب شخصی مراتب را به پشتیبانی ما به آدرس support@rns-assistant.com اطلاع دهید!


محرمانگی اطلاعات

اطلاعات کاربران در سامانه به منظور اطلاع رسانی به پزشکان و به منظور پشتیبانی از سلامت شما تنظیم شده است. در صورتی که بخشی از اطلاعات شما محرمانه است پیشنهاد می کنیم آن بخش را وارد نکنید زیرا بعد از اعلام در سایت پزشک شما نیاز دارند به بخش بزرگی از این موارد دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که هر فرد خود در مقابل نوع استفاده از خدمات و اطلاعات و برای محتوای آنچه در وب سایت قرار داده و نتایج حاصل از آن مسئول است.


خاتمه عضویت

اگر شما دیگر تمایلی به عضویت در دستیار سلامت پیشگام نداشته باشید، میتوانید با دادن اطلاعیه به ما به عضویت خود خاتمه دهید. در عین حال دستیار سلامت پیشگام نیز می تواند به عضویت شما به هر دلیلی یا حتی بدون دلیل پایان دهد. به طور کلی اگر ما به اطلاعاتی دست یابیم که نشان دهد شما دارای استاندارد های لازم برای عضویت در دستیار سلامت پیشگام نیستید، این عضویت به حالت تعلیق در خواهد آمد ثبت و ضبط مدارک و اطلاعات کاربران با توجه به ملزومات قانونی و مقررات این مجموعه، ما بر اساس عضویت شما در دستیار سلامت پیشگام اقدام به ثبت و ضبط مدارک و اطلاعات مربوطه در سایت می کنیم که این مدت حداقل ۲ سال خواهد بود و تا خاتمه دسترسی شما به سامانه ادامه می یابد. این مدت زمان نیز ممکن است بر اساس نیاز های قانونی یا با رضایت طرفین گسترش یابد. لازم به ذکر است که در این مدت قادر نخواهید بود تا موارد ثبت و ضبط شده را خنثی یا حذف نمایید.


واگذاری، انتقال و نمایندگی

دستیار سلامت پیشگام ممکن است که تعهدات خود را به شخص معتبر و واجد شرایطی دیگری به عنوان نماینده، وکیل و یا مالک جدید سامانه انتقال دهد. اما در مقابل عضویت شما در دستیار سلامت پیشگام شخصی و فردی شماست و هیچ یک از تعهدات یا وظایف و فعالیت های شما در سامانه نمی تواند مورد نمایندگی و یا واگذاری قرارگیرد.


حقوق مالکیت معنوی

کلیه حقوق مالکیت فکری و معنوی وب سایت متعلق به دستیار سلامت پیشگام است. کلیه محتوا، هر گونه متن، گرافیک، لوگو، آیکون، کلیپ صوتی و تصویری و هر گونه اطلاعات در مالکیت دستیار سلامت پیشگام می باشد و این یعنی باز نشر آنها تنها با ذکر منبع قابل انجام است.


ارتباط با سایر وب سایت ها

دستیار سلامت پیشگام ممکن است با سایر وب سایت های این حوزه مرتبط باشد که تحت کنترل و نمایندگان آن نیستند لذا ما هیچ مسئولیتی را برای محتوای این وب سایت ها بر عهده نمی گیریم. کاربران ما نیز حق اقامه دعوای حقوقی را برای از دست رفتن حقوق یا منافع و ایجاد خسارت در آن وب سایتها نخواهند داشت.


موارد رافع مسئولیت

 • ما ضمانت (صریح یا ضمنی) نمی کنیم که این وب سایت ملزومات قانونی و تمامی نیاز های شما را بر آورد
 • این پلتفرم یک ابزار است و دارای کیفیت خاصی بوده و برای هدف خاصی ایجاد شده است
 • ما هیچ گاه تضمین نمی کنیم که این وب سایت از حقوق مربوط به اشخاص ثالث تخطی نمی کند
 • ما هیچ گونه ادعایی مبنی بر سازگاری این پلتفرم با تمام سیستم های موجود را نداریم
 • ما هیچ تضمینی نسبت به نتایج خاص حاصل از استفاده از این وب سایت برای کاربرد را نداریم
 • وب سایت همانگونه که در صفحه مانیتور خود می بینید طراحی و اجرا می شود و کاملا شفاف است اما با توجه به ماهیت جمعی آن ما هیچ تضمینی نمی دهیم که عاری از ویروس یا قصوری باشد
 • ما هیچ مسئولیتی را در قبال قطع یا غیر قابل دسترس بودن وب سایت برعهده نمی گیریم. این موارد همچنین می تواند شامل ضعف در ISP و ابزارشبکه، مشکلات ناشی از جنگ، یا بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله، یا محدودیت های قانونی و سانسور باشد
 • کاربران باید آگاهی داشته باشند که با قبول این ریسک ها و خطرات، از این وب سایت استفاده می کنند

اطلاعیه و اعلامیه ها

نامه ها و درخواست های شما به ما باید به وسیله ایمیل به دستیار سلامت پیشگام اعلام گردد و هرگونه اطلاعیه ای از جانب ما برای شما توسط فضای ارتباطی در سایت و یا ایمیل ارسال می گردد. اطلاعیه های داده شده از طریق خود پلتفرم به محض ارسال، دریافت شده تلقی می گردد.


شکایات و انتقادات

اگر شما انتقاد و پیشنهادی در خصوص یکی از بخش های وب سایت دارید، می توانید سریعا پیام خود را به پست الکترونیکی info@rns-assistant.com دستیار سلامت پیشگام ارسال کنید. پاسخ به ایمیل شما به همراه بررسی های اولیه در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید. در طی این فرایند ممکن است لازم باشد جزئیات بیشتری در خصوص شکایت شما نیاز داشته باشیم لذا پرسش های بیشتر از طریق بخش پیام ها در سایت و یا ایمیل شخصی شما به دستتان خواهد رسید.